Usmívám se..protože vím..

..nadešel čas nesyslit si mou zkušenost s někým, jehož dar by neměl zůstat skryt za tajemným závěsem a proto si ho nyní, co má písmena svedou, dovolím zkusit minimálně alespoň poodhrnout. Protože to doodhrnutí je na každém z nás.

Salon Zenabohyne.cz mě i tentokrát uvítal v celé své přírodní kráse: sláma, dřevo, bylinky, úsměv Světli a Petra.. dávají tušit, že kdokoliv je vítán do prostoru klidu a příjemné čisté atmosféry.

Upřímně a sebekriticky se musím přiznat, že ačkoliv mám většinou jasno nad vším, nyní jsem ke stolku usedala s myšlenkou, že s mým zavařeným mozkem nad náhle nahromaděnou situací a balvanem bezvýchodnosti usídleným na hrudi může těžko někdo hnout. Jak (nápo)mocné jsou vhledy do energetického pole, to už jsem věděla, ale jak mocný může být Světlin dotek jsem měla zjistit až teď. Světla Hoření a její dar, ze mě sňal obrovskou tíhu a já se znovu mohla nadechnout. Vedle doteku se mi dostalo cenných informací, se kterými mohu už dále pracovat a tak jsem, namísto s balvanem, odcházela s pocitem lehkosti, důvěry, a hlavně s úsměvem, který nechce zmizet

P.S.: S nakažlivým úsměvem „blázna“ poletovat si davem lidí..pocit k nezaplacení!

Děkuji Vám i za Vás

Ivanka Bulantová

Ivanka Bulantová
Komentářů
Share
admin