Ukliďte si ve skříni i v duši a nechte energii volně proudit

Vnímám to tak. Když uklízím ve skříni – říkám si: „Uklízím v zásuvkách své mysli“

Když člověk něco chce, má tomu v životě udělat prostor.

Plně s tím souzním… Prostor, kde je přeplněno, je těžký pro ty, kteří v něm mají pobývat. Energie tam neproudí, ale stojí, blokuje se, těžko se čistí.

S úklidem věcí, které (ne)používáme je to tak, jako s našimi myšlenkami. Velmi často platí, že jak má člověk uklizeno ve skříni, tak má uklizeno v hlavě, v životě. Je to propojené, Oni ty věci, které v té skříni máme -. jsou naše věci. A ty myšlenky v naší hlavě jsou taky jen a jen naše. A co jsou to ty věci? To jsou myšlenky převedené do hmoty,  prostě přímá úměra.

Říká se, že dobrý úklid uděláme tehdy, když věc, kterou jsme rok nepoužili, dáme pryč.

Jak to cítíte vy? Já souhlasím. Pro mě osobně je to velká úleva, skutečně očista na úrovni duše…Pokud potřebujete nějakou věc vyřadit – můžete ji prodat, darovat, vyměnit, spálit, ..cokoliv. Hlavně ji dejte pryč. Uděláte tak místo novému.. Prázdnou skříň vytřete vodou s mořskou solí. Při úklidu doporučuju mít otevřené okna, vykuřovat prostor směsí bylin. S každou věcí, kterou dáváte od sebe pryč se rozlučte, poděkujte za to, že vám sloužila, a pošlete ji v koloběhu dál… Pokud je to pro vás moc těžký, náročný krok – zapalte si v místnosti, kde uklízíte, bílou svíčku a zapněte hudbu, která vás v této činnosti podpoří – mantry, šamanské rytmy, rock, cokoliv, co vás a jen vás při úklidu duše podpoří…Přeji skvěle uklizenou skříň i mysl.  

Článek vyšel na webu www.zenysro.cz
Komentářů
Share
admin