Teď už vím!!!!! Mám v rukávu eso, protože už vím, jak na sebe…

Ke Světle www.zenabohyne.cz jsem si přišla pro náhled a vyjasnění své situace, když jsem už delší dobu měla pocit, že se točím v kruhu a nevidím cestu, která by mě vyvedla ven…resp.dovnitř…sebe sama…
Bylo to mé první setkání se čtením z energetického pole a připravila jsem si spoustu otázek. Čekal na mě slaměný prostor, Světla, Petr, světlo svíček, čaj, úsměv, moudrost a laskavost.
Mnoho z připravených otázek zůstalo nezodpovězeno, zato jsem si odnesla velký dar ve formě uvědomění…Světla viděla jádro, nejasnosti a rozpory, které můj život provázely od dětství,ale staly se natolik mojí součástí, že by mě nenapadlo se na ně ptát. A mluvila mi z duše tak, jak bych já nikdy nedokázala zformulovat, šla tam, kde můj bludný kruh začal.V tu chvíli jsem vůbec nechápala, proč jsem se chtěla ptát na to, na co jsem se chtěla ptát, než jsem přišla.Vždyť přece TOHLE, TO,o čem Světla mluví, je ono!!!!!! V duchu jsem s pocitem obrovského vděku děkovala za to, že tam můžu být, poslouchat, vnímat a cítit, jak ze mě padá veliká tíha.
Když jsem odcházela, cítila jsem radost, vděk a lásku a větší vědomí sebe. Děkovala jsem svojí intuici, která mě ke Světle a Petrovi dovedla. Jsem vám oběma moc vděčná!

S pokorou a láskou

Lucka

Lucka
Komentářů
Share
admin