Jak přirozeně uzdravovat tělo? Naslouchejte, co se vám nemoc snaží říct

Byla jsem na přednášce, která začínala osobní výpovědí člověka, který se dříve živil tím, že uzdravoval nemocná těla lidí. Mluvil o tom, že se dostal do bodu, kdy měl vlastně pořád plnou čekárnu, protože se mu ti pacienti neustále vraceli. Uzdravili jednu nemoc, přišla další… a další… a tak to šlo stále dokola – tehdy si uvědomil, že uzdravování fyzického těla je jen přesouvání problému do budoucna.

Nemoc je řečí duše

Jednoduše řečeno – když nežijeme v harmonii s naší podstatou, našim posláním – začne být naše duše nešťastná. Mluví na nás a my to stále neslyšíme nebo slyšet nechceme. Tehdy, začíná duše mluvit přes projev těla. Proč tomu tak je? Protože tělo zavnímáme.
Nejde si nevšimnout, že nás něco bolí, že tělo nefunguje jak jsme zvyklí…
Je to opravdu signál, pobídnutí naší duše k tomu, abychom se zamysleli sami nad sebou. Co v našem životě nás svírá, nevyhovuje? Co to je? Co, nebo kdo, jaká situace, životní postoj?

Zdravé tělo vytváří zdravá láskyplná spokojená duše

Osobně věřím tomu, – a vy mi to každý den i potvrzujete – že vaše tělo si z velké části umíte vyléčit vy sami. Když se naučíte přečíst vzkaz, který vám duše prostřednictvím nemoci posílá a změníte své myšlení, onen nemocný životní postoj pak se vaše duše rozezpívá, tělo vyléčí

Já osobně vás neléčím, ani nevyléčím. Jsem prostředníkem mezi váma vaší duší, kterou neslyšíte. Z vašeho energetického pole vám přečtu to, co se vám vaše duše prostřednictvím nemoci těla snaží říct. Je zde napsáno i jakým způsobem se dostanete zpět do stavu harmonie . Tedy zdraví.

Dál už je to na vás, vaše odpovědnost, vaše konání… Celý proces můžeme podpořit Světelným léčením, při kterém vám odstraním energetické bloky v těle a aktivuji samoléčivou schopnost těla. Lidské tělo se umí rozpomenout na stav, kdy bylo zdravéa nastavit si všechny procesy tak, aby se dostalo do svého přirozeného stavu zdraví…

Jak léčíte vaše tělo vy? 

Článek vyšel na webu www.zenysro.cz

Komentářů
Share
admin