MŮJ OSOBNÍ PŘÍBĚH SETKÁNÍ SE SVĚTLOU A PETREM

Světla a Petr a jejich čtení z energetického pole mi bylo doporučeno mojí dlouholetou „učitelkou tantry“ Deniskou Palečkovou, jejímuž cítění a vedení zcela důvěřuji..

První setkání se čtením pro mě bylo zvláštní, protože, ač jsem si to moc přála a Světla s Petrem se velmi snažili, nešlo nic přečíst z důvodu nastavení energií. dostala jsem doporučení počkat až přejde fáze úplňku. Tak jsem se tedy objednala na další termín..

Druhé čtení již bylo úspěšné..  po mých prvotních velkých obavách a strachu, co mě asi čeká, jsem se velmi uklidnila, všechny informace, které mi přišly, byly velmi citlivé, pravdivé a velmi jemně řečené a citlivě vysvětlené, tak abych správně pochopila problém a způsob, jak ho vyřešit. Dostala jsem zadané úkoly, o kterých jsem si v první chvíli myslela, že jsou fakt „úplně mimo“.. a že si budu připadat jak blázen, při jejich plnění..  Avšak Světla mi to tak krásně vysvětlila, že jsem pochopila, proč zrovna já mám za úkol dělat toto..  a proč a jak mi to pomůže… opravdu, velmi citlivě, podrobně, polopatě mi vše vysvětlila a já pochopila..  Hned jsem si pořídila materiální základ pro úkol a začala ho realizovat.. opravdu jsem si připadala jak blázen.. a zprvu mi to činilo neskutečné potíže.. ale pak se situace změnila, já se uvolnila a začala pociťovat, že mi to vlastně ulevuje a dělá velmi dobře…  a tak nějak nenásilně jsem se začala cítit lépe..

V mém třetím čtení už byl poznat posun… byla jsem za to moc ráda! O úkoly jsem se sice snažila, ale já nejsem moc důsledný člověk, takže určitě jsem mohla být i aktivnější a důslednější v plnění.. ale opravdu jsem byla moc ráda, že se situace posunuje..  a dostala jsem jiný úkol, opět šitý mně zcela na míru.. ze začátku se mi v jeho plnění docela dařilo, ale pak jsem měla krizi, a i když jsem si přála to nějak zlomit, nešlo to… tak jsem se objednala na další čtení..

Mé čtvrté čtení bylo zatím poslední..  jsem moc ráda, že se ukázal opět posun a cítím se teď od prvního setkání se Světlou a Petrem zatím  nejlépe..  něco jsem mezitím pochopila a i pohyb v mém životě nastal /předtím jsem už byla zoufalá ze stagnace, z toho, že se nic neděje a měla pocit takové mrtvolné nečinnosti, i když práce jsem měla vždy až až.. ).. čeká mě plnění opět nového, aktuálního úkolu..  snad se to tentokráte zdárně podaří na 100%, moc bych si to přála..

A chtěla bych Světle a Petrovi vyslovit velké díky a velkou poklonu za úžasnou pomoc, podporu, posílení.. Čtení z energetického pole způsobem, který Světla dělá, je velmi osobní až intimní záležitost, dalo mi to hodně v poznání sama sebe, objevení věcí, o kterých jsem ani netušila, za veliké podpory, pochopení, v bezpečném prostředí, velmi citlivě vedená slova i rady a zadání úkolů přímo na míru.. Všechny úkoly, které jsem dělala byly přesně pro mě „stáhnuté shora“, naprosto přesně šité k mému posunu a šťastnějšímu životu..  což mi tak opravdu fungovalo i funguje..  a děkuji i za  plnou podporu  i mimo osobní setkání.. když jsem zapomněla, jak přesně plnit, nebo si nebyla jistá, Petr nahlédnul do svých zápisů a velmi ochotně a s péčí a trpělivostí vše vysvětlil a napsal, přes facebook,  znovu.. Musím říct, že čtení z energetického pole mi velmi pomohlo k objevení a pochopení věcí, které v mém životě nejsou nebo neplynou, jak bych si představovala.. a že tento způsob „terapie“, dá-li se to takto nazvat, je jeden z nejosobnějších, co jsem kdy poznala.. a mně osobně velmi vyhovuje a vnímám ho i jako jeden z nejúčinnějších, díky zcela individuálnímu přístupu a podnětům a zadáním šitým přímo na „těla“ klientů..    

Šárka
Komentářů
Share
admin